Kurumsal

2E Araç Kiralama Hizmetleri olarak 2008 yılında İstanbul / Şişli bölgesinde faaliyetlerimize başladık. İlk kurulduğumuz gün itibari ile yenilikçi arayışlar içine girerek uzun yıllardır tecrübeli olduğumuz konularda kendimizi daha geliştirerek siz değerli müşterilerimize en üst düzey kalite ile hizmet sağlamayı hedefledik. Getirdiğimiz yenilikçi hizmetlerimizin yanı sıra, araç kiralama işlemleri esnasında müşterilerimize sağladığımız kolaylıklar sayesinde her zaman farkımızı ortaya koyduk.

Kurulduğumuz tarihten kısa bir süre sonra Şişli Araç kiralama denildiğinde ilk akla gelen firmalar arasında olmayı başararak, müşteri portföyümüzü çok kısa süre içerisinde genişletmeyi başardık.

2012 yılında müşterilerimize daha iyi hizmeti hedefleyerek ofisimizi gene Mecidiyeköy bölgesinde Atakan sokağa taşımış, bu adreste kentsen dönüşüm işlemlerinin başlaması ile 2015 yılında şu anda bulunduğumuz adresimiz olan Şehit Ahmet Sokak (Trump Towers AVM) Yanına taşınarak müşterilerimize hizmet vermeye devam ettik.

Araç kiralama sektöründe olması gereken güven ve iletişimin önemini biliyor ve bu doğrultuda şirketimizi sürekli geliştirmeye devam ediyoruz.

2E Araç Kiralama Hizmetleri faaliyet gösterdiği birçok alanın yanında Araç Kiralama sektöründe sürekli gelişim göstermiş ve yenilikçi hizmet anlayışı ile ön plana çıkmaya devam etmiştir.

Hizmetlerimiz arasında şoförlü araç kiralama, gelin arabası kiralama, günlük araç kiralama, haftalık araç kiralama, aylık araç kiralama, yıllık araç kiralama ve şirketlere özel fiyat teklifi ile uzun dönem araç kiralama bulunmaktadır.

Müşterilerimizden aldığımız güç ile çıktığımız yola, müşterilerimizden aldığımız güç ile kendimizi geliştirerek devam ediyor ve sizlerin ihtiyaçlarını anlayarak kendimizi bu yönde geliştiriyoruz.

2E Araç Kiralama Hizmetleri olarak firmamıza duymuş olduğunuz güven için teşekkürlerimizi siz değerli müşterilerimize bir borç bilir ve daha güzel günlerde hep beraber bu yolda yürümeyi temenni ederiz.

 

2E Araç Kiralama Hizmetleri

Hızlı iletişim
  1. 0212 266 05 00
  2. 0553 173 05 00
  3. info@2ecarrental.com.tr

Whatsapp Destek

İbrahim Özkan

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?