Havalimanı Araç Kiralama

İstanbul havalimanından araç kiralama işlemleri nasıl yapılır?

 

İstanbul havalimanı 2020 yılında İstanbul Arnavutköy bölgesinde faaliyete başlayan istanbulun en yeni ve en büyük havalimanıdır. Eski yeri Yeşilköy olan ve eski adı Atatürk Havalimanı olan İstanbul hava limanı istanbulun Avrupa yakasında yer almaktadır. Terminal içerisinde çok sayıda otobüs durağı, taksi durağı, vip taksi durağı ve çok sayıda rent a car firması bulunmaktadır. Havalimanı araç kiralama işlemleri ile ilgili olarak 2E Araç Kiralama Hizmetleri firmasından destek alabilirsiniz.

                                                                                 

İstanbul Havalimanı Araç Kiralama İşlemleri

 

İstanbul havalimanı araç kiralama işlemleri için ekonomik araçlar da en az 21 yaş 2 yıllık ehliyet ve kredi kartınız bulunması gerekmektedir. Orta segment araçlar için ise bu şartlar en az 23 yaş, 2 yıllık ehliyet ve kredi kartı olarak belirlenirken lüks araçlar için ise en az 25 yaş, 3 yıllık ehliyet ve kredi kartı olarak belirlenmiştir. Kredi kartları üzerinden İstanbul havalimanı araç kiralama işlemleri esnasında ön provizyon işlemi uygulanmaktadır. Ön provizyon trafik cezaları ve ödenmeyen hgs geçişleri için uygulanan bir teminat olmak ile birlikte araç teslim edildikten sonra banka tarafından bloke işlemi kaldırılmaktadır.

 

İstanbul Hava limanı Uygun araç kiralama işlemi nasıl yapılır ?

 

İstanbul havalimanı araç kiralama işlemlerinizi gerçekleştirirken en uygun ve en güvenilir hizmeti almanız çok önemlidir. İstanbul ucuz araç kiralama işlemleriniz için şişli ucuz araç kiralama, Mecidiyeköy ucuz araç kiralama konusunda kendini ispatlamış olan 2e Araç Kiralama İşlemleri firmasından destek alabilir ve dilerseniz havalimanı araç teslimatı  isteyerek siz uçaktan indiğiniz de aracınız havalimanında sizi bekliyor olabilir. İstanbul ucuz araba kiralama işlemleriniz için hemen telefon üzerinden rezervasyon oluşturabilir, dilerseniz https://www.2earackiralama.com üzerinden rezervasyon yapabilir veya https://www.2ecarrental.com.tr adresi üzerinden online rezervasyon yapabilir ve kiralama işlemlerinizi hemen gerçekleştirebilirsiniz. Online kiralama işlemlerinizde kiralama işlemlerinizi yaptıktan kısa bir süre sonra 2E Araç Kiralama Hizmetleri  personelleri kısa süre sonra sizin ile iletişime geçerek bilgilerinizi teyid eder ve işlemlerinizi tamamlar.


Whatsapp Destek

Şentürk ŞAHİN

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?